O čem sní ten, co bloguje pod značkou Ferko

11. května 2012 v 0:51 | Jana Šimonová |  Neuvěřitelné z blogu Idnes
Ten, co bloguje pod značkou Ferko na blog.idnes.cz, se svěřil se svými sny. Redakci pak asi jeho sny nešly zcela pod nos, nebo možná jeho sny nezapadaly do scénáře, jaký někdo plánoval s celým blogem Ferko, a tak zmíněný článek byl smazán. redakce jen tak články nemaže. Co se redakci nehodí, to odklidí do složky Soukromé. Tento článek o snech Ferka ale smazán byl. Já jsem jej stihla zkopírovat, a tak tento vzácný kousek pro ty, kteří se nad účelem blogu pod značkou Ferko chtějí zamyslet, nabízím zde.

Vlastní text bez úpravy, jak vyšel 5.5.2012 na dusanferko.blog.idnes.cz:

Sen o Blofumsovi a Šizabellce
Nedávno jsem měl sen, ale nebyl to obyčejný sen. Byl to prapodivný sen o mně, o jednom orálním Masturbátorovi a jedné Rektální alpinistce.
. Byl tak prapodivný a neuvěřitelný, že jsem si po probuzení myslel, že něco takového se může stát jen ve zlém snu, avšak dnes už bych se vůbec nedivil, kdyby se to někomu stalo i ve skutečnosti, ovšem v trochu jiné podobě. V tom snu jsem byl novinářem. Na tom by nebylo nic zvláštního, dneska je novinář kde kdo, ale já jsem nebyl jen tak obyčejný novinář. Byl jsem neviditelný. Psal jsem pro jeden významný deník, jmenoval se Stará fronta včera, dnes a zítra, a zvláštností toho deníku bylo, že vlastnil (rovněž) neviditelnou diskusní kavárnu, kde se scházeli různí diskutéři na kafe, aby tam mohli pohovořit s novináři o článcích těmito novináři napsané. Aby toho nebylo málo a aby ten můj sen byl ještě podivnější, byli ti diskutéři také neviditelní a za každou návštěvu této kavárny dostávali imaginární zlaťáky. V tom snu jsme seděli v té neviditelné kavárně s několika neviditelnými diskutéry, popíjeli jsme kávu, někdo čaj, jiný pivo a diskutovali jsme o mém posledním článku, když najednou do kavárny přišli orální Masturbátor Blofums a Rektální alpinistka Šisabella. Slovní Masturbátor Blofums se posadil ke mně a z ničeho nic začal (neviditelně) orálně masturbovat a rozhodnul se, že mě začne slovně provokovat. Cílem této provokace bylo, abych ho stimuloval. Jelikož oběti hned nerozpoznají tuto neviditelnou masturbaci, nevědomky jsem ho stimuloval až ke kýženému orgasmu, při němž Blofums začal stříkat svůj imaginární ejakulát na všechny diskutující okolo. Po tomto incidentu se stalo, že si ke mně přisedla Rektální alpinistka Šizabella. Rovněž mě začala provokovat. Ten sen byl tak popletený, že jsem opět nerozpoznal, že mě provokuje, tentokrát kvůli získání přízně diskutujících, kteří seděli okolo nás a všechno poslouchali. Její taktika spočívala v tom, že se ze mě provokací snažila dostat slova, které obratem používala proti mně. Tak to pokračovalo nějakou chvíli a najednou se to jednomu neviditelnému diskutérovi (potřísněnému Blofumsovým ejakulátem) zalíbilo a rozhodnul se, že Šizabelle projeví svojí přízeň. Protože nevěděl, jak se taková přízeň projevuje, požádal Šizabellu, aby mu to tiše řekla do ouška. Ona neváhala a pošeptala mu, co jí v životě činí největší potěšení. Tento diskutér se pousmál a mírně pokynul hlavou. Najednou se tento diskutér svléknul, ohnul se v pase a přede všemi vyšpulil svůj zadek. Šizabella přikročila k němu a najednou se začala protahovat jeho análem dovnitř až tam celá zmizela, čímž celý sen skončil a já jsem se v tom okamžiku probudil. A co vy, už jste takový nějaký sen taky měli?
Dušan Ferko|dnes 16:40|karma článku: 5,05|přečteno: 140 x

A ještě jako důkaz PrintScreen:


Poznámka: Bofums a Isabella jsou dva diskutéři, kteří svými příspěvky pana Ferka trošku pozlobili, Ši je začátek jména Šimonová, na které je pan Presler silně alergický, což dokazuje ve svých diskuzních příspěvcích. Proč pan Presler i pan Ferko táhnou za stejný provaz? Inu, zřejmě chtějí podpořit domněnku o tom, že pan Presler vystupoval jako pan Ferko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama